Новий потяг Прага – Чоп “Укрзалізниця” запроваджує сполучення із Закарпаття до Чернівців

Компанія RegioJet у співпраці із “Укрзалізницею” із 27 березня запускає нове нічне міжнародне сполучення Прага — Чоп — Прага. Чоп — важливий залізничний вузол на кордонах України зі Словаччиною та Угорщиною. Для зручності пересадок вглиб країни українська залізниця запровадила і новий потяг Ужгород — Чоп — Чернівці.

 

Зміст:

Пересадка в Чопі на Чернівці

Перший рейс RJ1021 із Праги вирушить 27 березня й поєднає столицю Чехії із цим прикордонним закарпатським містом. А щоб мешканці сусідніх регіонів змогли легше дістатися Чопа, “Укрзалізниця” традиційно забезпечує стикувальні маршрути та призначає спеціальний пересадковий поїзд №345/346 Чернівці — Чоп — Ужгород, повідомляє УЗ у соцмережі Facebook.

«Ми продовжуємо працювати над розширенням міжнародних маршрутів та разом з партнерами запускаємо новий поїзд до Праги. Це ще один рейс до міжнародного аеропорту, який значно розширює логістичні можливості та зручності для наших пасажирів», – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Празький потяг буде нічним, чернівецький – денним

Нічний поїзд вирушатиме з Праги (Чехія) о 21:52, прибуватиме до станції Кошице (Словаччина) о 06:38 ранку. Три вагони цього потяга — два спальні та один стандартний для сидіння — продовжать шлях далі на схід та прибуватимуть до Чопа о 10:35. У зворотному напрямку відправлення потяга RJ1020 з Чопа — о 17:35, з Кошице — о 21:37, прибуде до Праги о 05:46 наступної доби. На борту поїзда доступний безкоштовний Wi-Fi, дешеве харчування та інший сервіс. Вартість квитків залежить від дня поїздки й у середньому становить близько 1060 грн за сидяче місце або 1700 грн за спальне місце. Придбати їх можна на сайті перевізника regiojet.ua.

“Реґіоджет” обіцяє відповідний сервіс у потязі Прага – Чоп

Пересадковий поїзд №345/346 Чернівці — Чоп — Ужгород буде денним, і вирушатиме з Чернівців щоденно о 05:30 ранку. Він прямуватиме через Івано-Франківськ (08:13-08:27), Стрий (11:20-11:50), Мукачево (15:13-15:18), Чоп (16:28-16:57), прибуватиме до Ужгорода о 17:20. У зворотному напрямку відправлення з Ужгорода об — 11:05. Далі – Чоп (11:28-12:03), Мукачево (13:00-13:10), Стрий (16:15-16:40), Івано-Франківськ (19:22-19:27), прибуття в Чернівці о 21:32. Зупинки потяга передбачені також на станціях Батьово, Карпати, Свалява, Воловець, Славсько, Сколе, Моршин, Болехів, Долина, Рожнятів, Калуш, Івано-Франківськ, Коломия. Квитки на цей поїзд незабаром будуть доступні для придбання в застосунку та чат-ботах Укрзалізниці, на сайті та в касах вокзалів.

Прибути з Києва до Чопа, щоб встигнути на празький потяг, можна потягом №59 о 12.59. По прибуттю пасажира з Праги до Чопа він зможе пересісти також і на найближче сполучення до Києва – тим самим потягом, який повертається до української столиці – №60 Чоп-Київ о 14.24. Загалом розклад на станції Чоп можна переглянути тут, на сайті “Укрзалізниці”.

Новий празький рейс доповнить уже популярні пересадкові маршрути з Чехії та до Чехії через польську станцію Перемишль. Деталі про всі стиковки зібрані на https://uz-vezemo.uz.gov.ua/, також орієнтуватися можна на чеському транспортному сайті https://idos.cz/.

 

Радимо прочитати:

Система оподаткування у Польщі — це дуже важлива частина процесу для створення бізнесу індивідуальними...

Карта Поляка - це офіційний документ, що підтверджує польське коріння власника. Вона дає людині право...

Польша долгое время остается популярным направлением для украинских работников. Близость к Украине,...

Багато українців з високою кваліфікацією, бажаючи продовжити роботу в Польщі за освітою, стикаються з...

Індивідуальне підприємство — це перший крок до розвитку бізнеса. Пройшовши всі організаційні питання варто...