Життя

Хто з українців за кордоном має особисто стати на облік у ТЦК. Пояснюємо нюанси нової постанови Кабміну

Кабінет міністрів зобов’язав деяких українців за кордоном повернутися й стати на військовий облік у ТЦК. Згідно з постановою № 563, дедлайн виконання такої вказівки — 16 червня 2024.

Детальніше:Хто з українців за кордоном має особисто стати на облік у ТЦК. Пояснюємо нюанси нової постанови...

Місця для гриля у Варшаві – Де посмажити шашлик у Варшаві

Коли настають сонячні дні, ми набагато більше часу проводимо поза домом, і навколо часто відчувається ароматний запах шашлику. Але де можна розпалити вогнище для гриля, якщо ви живете в місті і не маєте доступу до власного саду? Дехто смажить на балконі, але це не завжди дозволено, до того ж страви, приготовані в мальовничій обстановці, смачніші! Представляємо список місць для жителів столиці. Місця для грилю у Варшаві – подивіться, де можна розпалити гриль, не турбуючись про штраф!

Детальніше:Місця для гриля у Варшаві – Де посмажити шашлик у Варшаві

Торгові неділі в Польщі 2024 – Неділя Хандлова

Прояснимо всі нюанси, пов’язані з торговими неділями в Польщі. Розкажемо, коли саме у 2024 році можна буде робити покупки, які магазини працюють у різних містах країни щонеділі.

Детальніше:Торгові неділі в Польщі 2024 – Неділя Хандлова

Аеропорти Варшави: Шопена і Модлін

У Варшаві функціонує два основних аеропорти: Міжнародний аеропорт імені Фредерика Шопенаа та аеропорт Варшава-Модлін. Вони забезпечують авіасполучення як для внутрішніх, так і для міжнародних рейсів.

Детальніше:Аеропорти Варшави: Шопена і Модлін

Всі інформація по поверненню Tax Free на товари з Польщі

Якщо товар був куплений на території будь-якої країни ЄС і був вивезений за межі території ЄС, то покупець має право на повернення податку на додану вартість VAT. Це і є Tax Free тобто покупка товару без податку.

Детальніше:Всі інформація по поверненню Tax Free на товари з Польщі