Як переслати гроші з Чехії в Україну

Як переслати гроші з Чехії в Україну

Переказ грошей в Україну з Чехії - огляд усіх варіантів. У цьому матеріалі ми детально розповімо Вам про можливості, які існують в Чехії для відправки грошових переказів, а також порівняємо їх переваги та недоліки.

Розглянемо в цій статті всі найпопулярніші способи переказу грошей з Чехії в Україну. І розберемося які грошові перекази найвигідніші. Для оцінки будемо враховувати такі параметри:

 • Комісія за переказ
 • курс конвертації крон на гривні (або долари, євро)
 • швидкість надходження грошей
 • переказ на на карту або готівкою
 • зручність сервісу при відправці і отриманні грошей
 • надійність системи

Системи грошових переказів в Україну з Чехії

Cервіс TransferGo

Існує вже досить давно, і зарекомендував себе з хорошого боку.

На поточний момент за переклад за допомогою TransferGo комісія не береться, тобто переклад виходить безкоштовний. Ще одним плюсом є швидкість - гроші можна буде отримати вже на наступний день.

Гроші можна відправити не виходячи з дому, прямо онлайн через сайт https://www.transfergo.com або навіть за допомогою мобільного додатку, який можна завантажити безкоштовно на тому ж сайті ( https://www.transfergo.com )

Гроші можна відправити з з вашої банківської карти чеського банку або через онлайн банк. В Україні гроші будуть зараховані на картку ПриватБанку.

Форма для відправки грошей дуже проста і весь процес займе не більше 5 хвилин.

переводы из Чехии в Украину

При реєстрації за посиланням нижче, ви отримуєте 10 фунтів в подарунок після першого переказу - зареєструватися в TransferGo

Переваги:

 • немає комісії
 • простий інтерфейс

Cервіс TransferWise

Якщо ви скористаєтеся сервісом TransferWise, то вам переказ з Чехії в України обійдеться приблизно в 2 відсотки від суми переказу. Можна перевести гроші швидким переказом і вони буду перераховані протягом пари хвилин або заощадити на комісії і тоді гроші будуть переведені на наступний день, комісія буде значно нижче. Сума переказу буде сконвертована в гривні і перерахована на рахунок в ПриватБаку за середньоринковим курсом.

как переслать деньги из Чехии в Украину

Реєстрація в системі TransferWise

Переваги:

 • гроші надійдуть в Укрїни в перебігу декількох хвилин
 • зручний сайт
 • невелика комісія

Недоліки:

 • отримати переказ в Україні можна тільки в гривнях

EasySend

EasySend - Новий сервіс переказу грошей з Чехії в Україну. Гроші можна буде отримати вже через 10 хвилин після відправки, як написано на офіційному сайті - переклад можна отримати в одному з 8000 пунктів по всій Україні (відділення Ощадбанку, Приватбанку та інших банків, список з адресами можна знайти на сайті).

Крім того, зараз можна зробити переказ на карту MasterCard або через Приват24 (або термінал самообслуговування).

как переслать деньги из Чехии в Украину

Також є можливість відправити переказ з планшета або смартфона. Зараз діє акція - є можливість отримати перший переклад без комісії, для цього потрібно зареєструватися на сайті easysend.pl

переваги:

 • гроші можна буде отримати вже через 10 хвилин після відправки
 • багато точок для отримання грошей в Україні
 • мобільний додаток для перекладів

Банківські перекази і Western Union

Ще кілька років тому, коли людині потрібно було перевести гроші з Європи, вона в першу чергу думала про банківські перекази. Інші можливості практично не розглядалися, тому що банк був найнадійнішим і відомим способом відправки грошей. Однак, банківські перекази мають істотні мінуси. По-перше, вони дуже дорого обходяться відправнику, якщо людина посилає гроші в іншу країну. По-друге, гроші на рахунку одержувача з'являються далеко не відразу. Міжнародний банківський переказ в середньому займає 2-3 дні, а то й довше.

Тому в багатьох країнах, в тому числі і в Чехії, стала популярна міжнародна система відправки грошей Western Union. Це був найбільш швидкий спосіб доставки грошей одержувачу. Але і тут є свої нюанси. Зокрема, комісія даної платіжної системи, яка є однією з найвищих.

переваги:

 • миттєвий переказ грошей адресату
 • можна заплатити готівкою
 • багато точок для відправки / отримання грошових переказів по всьому світу

недоліки:

 • досить висока комісія

Перекази MoneyPolo з Чехії

Сайт компанії - https://moneypolo.com

Переказ з Чехії можна відправити в Україну, Росію, Польщу, Словаччину та Німеччину. Комісія становить від 2.4% і переклад буде готовий до виплати вже через 15 хвилин.

Але щоб відправити гроші, потрібно особисто прийти в одну з точок обслуговування. Також, щоб отримати переклад, потрібно прийти в касу.

Відділення можна знайти на карті на сайті компанії.

Таблиця вартості та термінів переказу грошей з Чехії в Україну (комісія приведена для суми 3800 крон):

стоимость денежных переводов из Чехии в Украину