Онлайн калькулятор зарплат в Польщі брутто-нетто

Останнім часом почастішали випадки, коли люди приїжджають на заробітки в Польщу, або ті, хто тільки планує це зробити, не зовсім розумію що таке зарплата брутто і нетто, чим вони відрізняються і яка зарплата брутто або нетто вказана в контракті або трудовому договорі і скільки в результаті людина отримає на руки. Ця стаття допоможе розібратися з цими питаннями. Також ви зможете скористатися онлайн калькулятором для переведення зарплати брутто в нетто і навпаки. Калькулятор, також покаже всі податки які ви повинні будете заплатити з зарплати і скільки ви в результаті отримаєте на руки.

Зарплата брутто і нетто в Польщі

Зарплата брутто - це винагорода, зазначена в трудовому договорі, це зарплата без вирахування платежів у всі соціальні фонди (Пенсійний, лікарняний та інші) і без вирахування податків, а конкретно - податку на прибуток. Від зарплати брутто щомісяця проводяться відрахування в соціальні фонди і авансовий платіж на податок.

Сума, зазначена в договорі-це найчастіше сума брутто-зарплати.

Тобто від цієї суми брутто потрібно буде відняти всі податки і виплати в соц. фонди і вже залишок співробітник отримає на руки.

Зарплата нетто - це реальна сума, яку працівник отримає "на руки" в кінці місяця.

Щоб грубо прикинути скільки ви отримаєте "на руки", тобто нетто, потрібно зарплату брутто помножити на 0,7. Наприклад, при оплаті 13 злотих брутто на годину, нетто буде трохи більше 9 злотих.
І навпаки, щоб отримати суму нетто з оплати брутто, потрібно множити на 1,43.

Докладно:

Мінімальна зарплата в Польщі 2024, брутто і нетто як рахувати

Мінімальна заробітна плата в Польщі c 1 січня 2024 року становитиме 4242 злотих (приблизно 976 Євро), погодинна ставка складе 27,70 злотих. A c 1 червня 2024 -...

Але наведена вище формула дозволить прикинути суми лише приблизно, якщо ж ви хочете знати скільки отримаєте "на руки" (нетто) після сплати всіх податків, то можна скористатися онлайн калькулятором виплат для розрахунку брутто - нетто і всіх податків з зарплати.

Онлайн калькулятор зарплати брутто-нетто в Польщі

Для розрахунку своєї зарплати і податків можна скористатися новою версією калькулятора, який враховує всі зміни за програмою Polski Lad 2: