Де знайти гуртки в Чехії дітям: художні школи, табори, дозвілля, позашкільний розвиток

Знаходимо можливості дозвілля для дітей, які навчаються в чеських школах і бажають відвідувати гуртки, спілкуватися, розвиватися поза сиситемою основної освіти. Нерідко батьки прагнуть, щоб їхні діти проводили свій вільний час з користю. Де знайти гуртки в Чехії дітям?

 

Різні гуртки за інтересами допомагають розвивати таланти дітей, на групових заняттях дитина може знайти друзів, а усвідомлення того, що дитині добре вдається, подарує їй відчуття впевненості в собі.

Перелік можливостей, які можуть зацікавити пропонує Міносвіти Чехії:

  • Магістрат Праги пропонує заходи для дітей.

Зверніть увагу: на сайті працює україномовна версія. Є списки пропозицій активностей для дітей за віковими категоріями, а також за напрямками.

На сайті Магістрату «Metropole všech» ви можете знайти посилання на різноманітні заходи для дітей різного віку.

Під вільним часом для дітей, зазвичай, розуміємо час, коли вони бувають не в школі або вже виконали домашні завдання. І дітям потрібно відпочити і набратися нової енергії. Тим не менше, у дозвіллі дітей, як правило, робиться акцент на освітньому аспекті. Часто говорять про так звану неформальну освіту. Діти через дозвільні заходи, які чеською називаються неофіційно «kroužky» («гуртки»; «…přihlásit dítě na kroužek» – «записати дитину в гурток»; «vodit/vozit na kroužky…» – «водити / возити до гуртків …»), навчаються новим навичкам, знаходять нових друзів за межами школи, дізнаються, що їм удається і що їм до вподоби.

  • Початкові художні школи (základní umělecké školy) — список ZUŠ можете знайти тут.
  • Будинки дітей та молоді (Domovy dětí a mládeže) — детальніше тут.
  • Літні табори (letní tábory) та приміські табори (příměstské tábory) — зі список приміських таборів можете ознайомитися тут.
  • Скаутинг (skaut) — більше інформації можете знайти тут.
  • Цікаві заходи для дітей-іноземців регулярно організовує некомерційна організація «Inbáze».

Фінанси на гуртки в Чехії дітям можна отримати від держави

Нагадуємо, що завдяки акції «DARUJEME KROUŽKY DĚTEM» ви можете подати заявку на внесок у розмірі 2000 чеських крон на дитину віком від 3 до 18 років у вигляді чотирьох ваучерів на суму 500 чеських крон. Можна отримати до 2000 Kč на оплату гуртків для дітей. Проєкт Darujeme kroužky dětem надає таку допомогу, як чеським родинам, так й українським.

Допомога до 2000 Kč на оплату гуртків спрямована на підтримку заходів під час канікул та шкільних екскурсій на природі. Суму можна використати для оплати участі в літніх, приміськи і спортивних таборах та шкільних екскурсіях.

Радимо прочитати:

Стоимость проживания в разных землях и городах Германии сильно отличается. Например цены в Мюнхене в...

Купівля машини в Європі притягує багатьох наших співвітчизників які заробляють в 5 разів менше ніж жителі...

Цього року літо видалось дуже жарким. Робота у Польщі в таку жару несе велику загрозу для здоровʼя...

Шукаєте україномовного лікаря у Вроцлаві або російськомовного? Нижче знайдете контактні дані фахових...

У Польщі можна лікуватися в державних медичних установах (безкоштовно) або приватних (платно). Щоб...