Місця для гриля в Познані – Де посмажити шашлик у Познані

У Познані є визначені місця, де можна розпалити багаття та посмажити шашлик чи ковбаски.

 

Зміст:

Те, що на березі річки можна розпалити шашлик, безумовно, сприяє зростанню популярності берегової зони річки Варта з кожним роком (з міркувань безпеки місця під мостами заборонені). Влаштовуючи там пікнік, не забувайте залишати все в порядку – залишки від вогню складіть у спеціальні контейнери для вугілля, а залишки відходів у відповідні контейнери.

Розпалювати багаття можна і в лісах, але у спеціально відведених місцях. Два розташовані на озері Сважендз – біля будиночка лісничого та на галявині. Дати можна узгодити за телефоном 512 387 207. Наступні місця в лісах: Дембінський біля пункту харчування та Марцелінський біля лісництва. Щоб розпалити багаття в цих місцях, будь ласка, зв’яжіться з адміністраторами області за телефонами 505 142 122 (Dębina), 518 796 513 (Marcelin). На озері Стшешиньське (Strzeszyńskie) також є мысце для тих, хто любить смажити ковбаски на вогні. Просто запишіться за телефоном 512 386 975.

Влаштовуючи шашлик або багаття, не забувайте забирати з собою сміття або викидати його у баки для сміття. Засмічування громадських місць може призвести до штрафу до 500 злотих.

Де можна розпалити багаття щоб посмажити барбекю в Познані?

На жаль, у Познані важко знайти парк, де дозволено готувати барбекю, але для любителів смажених ковбасок є спеціально відведені прибережні зони на річці Варта, а також зони біля місць для купання. У таких місцях ви знайдете спеціальні бетонні корзини, в які можна сміливо кидати попіл і вугілля. Також подбали про те, щоб поблизу не було легкозаймистих предметів, щоб можна було вільно розпалити вугільний чи газовий гриль. Якщо ви пам’ятаєте про дотримання соціальних норм і належної поведінки учасників (уникайте шуму та сміття, неприємної поведінки та розпивання алкоголю поза дозволеними зонами), вам не доведеться хвилюватися про штраф. Також не забувайте завжди брати з собою все сміття – якщо міська варта зловить вас на заміченій ділянці, вам загрожує штраф у розмірі до 500 злотих.

Список місць у Познані для гриля

У Познані можна буде влаштувати гриль в таких місцях:

  • Берег Варти
  • Озеро Русалка
  • Озеро Стрешинек (Streszynek) – місце зліва від пляжу

Звісно, готувати на грилі слід лише за допомогою справного пристрою. Обладнання завжди слід розміщувати на рівній поверхні, щоб забезпечити стійкість, а у вітряні дні краще утриматися від гриля.

Місця для гриля у Варшаві – Де посмажити шашлик у Варшаві

Коли настають сонячні дні, ми набагато більше часу проводимо поза домом, і навколо часто відчувається ароматний запах шашлику. Але де можна розпалити вогнище для гриля...


Де можна розпалити багаття в Познані та посмажити шашлик?

Для тих, хто віддає перевагу традиційному багаттю, а не грилю, місто відвело місця біля лісничих та на галявинах. Проте є певні правила використання цих зон – про намір організувати багаття необхідно повідомити адміністратора зони заздалегідь. Просто домовтеся про дату, зв’язавшись за допомогою електронної пошти або зателефонувавши за відповідним номером. Нижче ви знайдете всі доступні місця, де можна організувати багаття, а також контактні дані:

  1. Поля для кемпінгу в парку Szelągowski (вул. Nadbrzeże) – зв’яжіться за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  2. Місце біля скеледрому при вул. Hlonda– контактуйте за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  3. Poznańskie Szachty (з боку Alei Parkowej) – зв’яжіться з нами за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  4. Дві точки на Сважендзкому озері (місця знаходяться біля лісничої та на галявині) – зв’яжіться з нами за телефоном: 512 387 207
  5. У Дембінському лісі (біля пункту громадського харчування) – телефонуйте за телефоном: 505 142 122
  6. У Марцелінському лісі (біля лісничого) – телефонуйте за телефоном: 518 796 513
  7. Намет біля озера Стшешиньське – зв’яжіться з нами за телефоном: 512 386 975

Варто пам’ятати, що місця для вогнища в лісах можуть бути тимчасово недоступними – особливо коли пожежонебезпека зростає через посуху. Розводити багаття можна лише у спеціально облаштованих місцях, в інших місцях заборонено. Організатор зобов’язується дотримуватись правил пожежної безпеки та несе відповідальність за територію.

Чи можна смажити гриль на балконі?

Деякі мешканці багатоквартирних будинків задаються питанням про можливість смажити делікатеси на балконі, але житлові громади Познані зазвичай забороняють смажити шашлики своїми правилами спільноти мешканьців. Пояснюється це неприємністю для інших мешканців – важко не погодитися з тим, що дим від мангалу дійсно може заважати людям, які знаходяться поруч. Крім того, надзвичайно важливими є правила протипожежного захисту з постанови міністра внутрішніх справ та адміністрації від 7 червня 2010 року. З цієї причини не рекомендується використовувати обладнання, що працює на брикетах або вугіллі. Ми також запитали про питання гриля на балконі речника Головкому ДСНС, який відповів так:

Якщо в кооперативі не заборонено використовувати мангали на балконі і ми плануємо готувати страви на мангалі, вибирайте тільки моделі з електричним приводом – вони найбезпечніші. Однак перед смаженням на грилі переконайтеся, що поблизу немає легкозаймистих предметів і не можна залишати пристрій працюючим без нагляду. Звичайно, балкон повинен бути досить великим і забезпечувати комфортні умови – якщо він тісний, краще організувати барбекю в громадських місцях зовні.