Карту ПриватБанка та МоноБанку до Польщі доставить Нова Пошта

Чудова новина для українців, які виїхали в Польщу і у яких закінчується термін придатності платіжної карти. Наразі стало можливим замовити доставку платіжної карти від ПриватБанку чи МоноБанку в Польщу кур’єром Нової Пошти.

Карта ПриватБанка в Польщу БЕЗКОШТОВНО

ПриватБанк нещодавно запровадив можливість видачі пластикових карток на відстані, а Nova Post Polska (Нова Пошта) забезпечує їх безкоштовну доставку українцям у Польщі.

Після оголошення про співпрацю з Монобанком щодо доставки карток, Nova Post тепер надає аналогічний сервіс для клієнтів ПриватБанку. Таким чином, українці в Польщі, чий термін дії картки сплив, можуть отримати нову не виїжджаючи в Україну.

Процес замовлення картки через додаток Приват24 включає вибір типу картки, замовлення міжнародної доставки, вказівку адреси, електронної пошти та номера телефону в Польщі.

Картки доставляються кур’єром Nova Post у фірмовому пакуванні. Ця послуга безкоштовна до кінця січня 2024 року. Важливо переконатися, що упаковка не пошкоджена перед активацією картки.

Для активації картки в Приват24 необхідно обрати потрібну картку, ввести її номер і активувати через відповідні налаштування.

Крім того, ПриватБанк дозволяє оформити нову картку з-за кордону через додаток Приват24, починаючи з віртуальної Digital картки, після чого можна замовити пластикову.

Ця послуга доступна не лише в Польщі, а й у Німеччині, Чехії, Румунії, Литві, та Молдові.

Приклад. Замовлення доставки платіжної карти ПриватБанку в Польщу

Послідовний приклад замовлення картки ПриватБанк в Польщу.

Приклад. Замовлення доставки платіжної карти ПриватБанку в Польщу

Доставка платіжної карти МоноБанк в Польщу

Нова Пошта анонсувала нову послугу, яка дозволяє клієнтам МоноБанк швидко отримувати свої банківські картки у Польщі.

Починаючи співпрацю з МоноБанком, українським онлайн-банком, який розширює свою присутність на польському ринку, Нова пошта тепер надає можливість замовлення та доставки карток в будь-яку точку Польщі. Клієнти можуть легко замовити пластикову картку через мобільний додаток МоноБанк, обравши відповідний пункт у налаштуваннях.

Стосовно оплати, вартість доставки визначатиметься згідно з тарифами Nova Post. За стандартну доставку документів з України в Польщу (документи, вагою до 1 кг) вона складає 300 гривень. Однак до кінця 2023 року, а саме до 31 грудня, клієнти МоноБанк можуть скористатися 50% знижкою на доставку своїх карток.

Кредобанк теж запустив послугу відправлення платіжних карток до Польщі

Кредобанк розпочав відправляти персоналізовані пластикові картки в Польщу за допомогою поштового оператора “Нова Пошта”. Вже з листопада 2023 клієнти мають можливість отримувати свої нові персональні картки в польських відділеннях “Нової Пошти” або скористатися послугою адресної доставки. Виготовлення та доставка карток займатиме від 7 до 14 днів.

Замовлення нових платіжних карток можна здійснити дистанційно через контакт-центр Кредобанку або в мобільному додатку KredoBank, надіславши відповідний запит, а також завітавши до банківського відділення. Ціна доставки біля 300 гривень.

“Завдяки новій послузі доставки карток в Польщу, ми розширили перелік послуг для наших замовників за кордоном. Клієнти тепер можуть дистанційно відкрити рахунок в Кредобанку, швидко оформити цифрову картку і отримати фізичну картку з доставкою. Клієнти мають змогу купувати чи продавати валюту в мобільному додатку KredoBank, отримувати швидкі перекази в злотих чи євро, а також знімати кошти без комісії в банкоматах нашого партнера – PKO Bank Polski. Скоро клієнти також зможуть замовити доставку картки при її перевипуску після закінчення терміну дії”, – повідомила виконавчий директор напрямку управління мережею АТ “Кредобанк” Оксана Стецьків.

У жовтні 2023 року Кредобанк вже запровадив послугу дистанційного замовлення та доставки карток до відділень і поштоматів “Нової пошти” по всій Україні. Доставка карток в Україні є безкоштовною та доступною для іменних карток пакетів “Правильна картка”, Craft та Craft Black. Варто нагадати, що КредоБанк надає можливість отримати рахунок карти у польських злотих.

У рамках преміум пакетів обслуговування Craft Black та Craft на базі карток Mastercard World Black Edition та Mastercard World Elite пропонуються такі переваги:

  • Безкоштовне виготовлення трьох карток відповідного класу;
  • 4 рахунки в гривнях та іноземній валюті;
  • Ощадний рахунок “Кишеня” з 8% річними відсотками на залишок коштів;
  • Ліміт безкоштовного зняття коштів у банкоматах світу – до 300 тисяч гривень на місяць для пакету Craft Black та до 500 тисяч гривень для пакету Craft;
  • Безкоштовні банківські консультації в Польщі. Клієнти Craft Banking мають доступ до послуг Fastline, бізнес-залів Mastercard та LoungeKey, а також консьєрж-сервісу Mastercard. Сервіс надається безкоштовно за умови щомісячного доходу не менше 40 000 гривень у пакеті Craft Black та 100 000 гривень у пакеті Craft, або при здійсненні платежів карткою на суму, що становить половину вказаних лімітів.