Онлайн-реєстрація на карту побиту у Вроцлаві та Легниці

Хороша новина для іноземців, які бажають подати документи на карту побиту в ужонд Нижньосілезького воєводства. Поряд із телефонною реєстрацією, використовувати яку досить проблематично, з’явилася можливість запису через інтернет в управління, які розташовані у містах Вроцлав та Легниця.

ЗМІСТ

Запис в ужонд в телефонному режимі

Перш ніж перейти до подробиць онлайн-реєстрації, нагадаємо, що запис в ужонд, як і раніше, можливий у телефонному режимі. Якщо немає доступу до інтернет. Або з інших причин вибирається саме цей метод, записатися на прийом можна за номерами:

 • 71 340 6309
 • 71 340 6172

Реєстрація здійснюється тільки по буднях з 10:00 до 14:00.

Зауважимо, що далі йтиметься саме про онлайн-реєстрацію для особистого візиту, а не про повну подачу документів через інтернет.

Оновлено. 20.02.2024

«Реєстрація по вищевказаним телефонам більше не здійснюється від 18 грудня 2023 року» – повідомляється на сайті ужонда.

Код PIO: що це та як його отримати?

Для попереднього онлайн-запису використовують спеціальний сайт wizyta.duw.pl. Щоб записатися, необхідно внести свої дані:

 • прізвище;
 • ім’я;
 • e-mail;
 • Номер wniosku PIO.

Крім цього вибрати місто, що цікавить (поки це тільки Вроцлав, та Легниця).

Однак якщо ви вперше користуєтеся системою, код PIO може бути не присвоєний, а не повністю заповнена форма до розгляду прийнята не буде.

Код PIO або Numer wniosku PIO – це унікальний номер, наданий конкретній заявці на карту побиту. Іншими словами, спочатку необхідно зареєструватися на сайті воєводства, створити заявку (заповнити внесок), відправити її, і тільки після цього буде згенеровано цей код.

Зверніть увагу, що подання заявки за далі розглянутим методом, не являється подачою документів . Це лише заповнення вньоску, та його реєстрація у системі, де воно може зберігатися до 6 місяців. Лише особисте надання документів в ужонд є офіційною подачою, зокрема з якого відраховуватиметься час розгляду справи та законність перебування у разі закінчення візи/безвізу.

Щоб зареєструвати заявку та отримати Numer wniosku PIO, виконайте такі дії:

 1. Перейдіть у форму реєстрації сайту Pio-przybysz , виберіть зручну мову: англійську, польську або російську (дивно, але української мови до вибору немає).
 2. Заповніть форму реєстрації, в якій обов’язковими будуть поля: прізвище, ім’я, номер паспорта, дата народження, адреса, електронна пошта та ін.
реєстрація користувача на порталі ужонда Нижньосілезького воєводства
заповнення даних в ужонді Нижньосілезького воєводства онлайн на карту побиту
 1. Перевірте ще раз. Поставте «галочки», погодившись на ознайомлення з регламентом та обробкою персональних даних, та натисніть в самому низу кнопку «Зареєструватися».
ужонд Нижньосілезького воєводства - подача на карту побиту
 1. Дочекайтеся повідомлення на вказаний e-mail з логіном та тимчасовим паролем. Виглядає воно приблизно так:
отримання PIO від ужонду
 • Авторизуйтесь, ввівши отримані дані на цій сторінці .
 • Вам буде запропоновано змінити пароль – зробіть це обов’язково з огляду на вказані на сторінці правила.
 • Натисніть «Подати нову заявку».
подавання онлайн на карту побиту Вроцлав, Легниця
 1. Виберіть необхідний вид карти побиту (клацніть «Подати онлайн»).
Вибір типу карти побиту
 1. Уважно внесіть відсутні дані у формі, що відкрилася. На даний момент ви вже починаєте заповнювати внесок.
Заповнення вньоску на карту побиту Вроцлав і Легниця онлайн
 1. Після заповнення натисніть кнопку «Послати». Будьте обережні, кнопки можуть бути поруч, і одна з них «Вийти без збереження». Натиснувши на неї випадково, доведеться заповнювати документ від самого спочатку.
 2. Дочекайтеся повідомлення на електронну пошту, в якому, крім іншого, буде унікальний номер заявки. Це і буде необхідний нам номер PIO.
Підтвердження подачі завяви на карту побиту у Вроцлаві або Легниці

На даний момент ви створили заявку та зберегли її в системі, але реєстрація на відвідування ужонда ще не відбулася. Знайдіть свою сформовану заявку, роздрукуйте її та підпишіть.

Запис на особисте відвідування ужонда

Для запису на особисте відвідування через інтернет залишилося кілька простих кроків:

 1. Перейдіть на сайт wizyta.duw.pl .
 2. Виберіть "Złożenie wniosku" для нової подачі або "Odwołanie wizyty" для скасування раніше зарезервованої дати (тут функція вибору мови чомусь не працює).
Запис на відвідування ужонду у Вроцлаві
 1. Розглянемо варіант запису, а не скасування. Внесіть потрібну інформацію: прізвище, ім’я, електронну адресу, номер PIO, виберіть місто, поставте галочку ознайомлення, промотайте сторінку і натисніть «Wyslij».
Заповнення даних про відвідування ужонду Вроцлава
Відправити вньосек

Все! Залишиться дочекатися повідомлення про призначену дату відвідування. Вибрати дату та час не можна, вона буде надана заявці автоматично. Крім іншого, в повідомленні буде новий код – код реєстрації.

З’явитися в ужонд треба за 15 хвилин до вказаного часу з повним пакетом документів відповідно до вибраного типу карти, а також мати при собі код реєстрації. Недотримання цих правил може призвести до відмови в обслуговуванні.

В процесі розгляду вашої справи (подачі на карту побиту) вас може потурбувати інспектор, наприклад, щоб донести певні документи. Ці повідомлення ви можете відстежувати у кабінеті https://pio-przybysz.duw.pl/wnioski-przyjete

Листування з інспектором з приводу карти побиту

Скільки чекати на призначення дати візиту ужонду?

Заявлений час очікування до призначення дати – 3 робочі дні. У разі великого навантаження цей період може збільшуватися.

Передавати свій запис іншій людині неможливо – відвідати ужонд повинен тільки той, чиї дані вказані при реєстрації.

Групова подача

Зазначена вище система реєстрації підходить для індивідуального подання документів. Запис на групову подачу (від 5 осіб) відбувається на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для реєстрації необхідно заповнити та надіслати спеціальний бланк, завантажити який можна за цим посиланням. Заповніть його і надішліть на вказану адресу електронної пошти.

Як скасувати відвідування ужонду?

Якщо дата не підходить, або виникли непередбачені обставини, візит слід скасувати. Без цього не вдасться провести нову реєстрацію. Зробити це нескладно, достатньо повторити кроки з вказаної вище інструкції, але на початковому етапі вибрати «Odwołanie wizyty».

Ввести треба буде ті ж дані, що і для первинного запису, а також код реєстрації. Дочекавшись скасування відвідування, одразу ж можна реєструвати нове на іншу дату.