Супермаркети, торгові центри та ринки Польщі

Де купити продукти та одяг у великих містах Польщі-Варшаві, Вроцлаві та Кракові.

Зміст:

Центри хендлове та галереї

Головна відмінність шопінгу в Польщі від того, до якого звикли ми, в тому, що більшість купує речі в торгових центрах, а не на ринку. Хоча ринки в містах теж є. Товари в супермаркеті як правило дешевше ніж на ринках.

Як уже згадувалося вище, більшість городян все ж вважає за краще робити покупки у великих торгових центрах. У Польщі їх називають або центри хендлове (centry hedlowe), або галереї хендлове (galeria handlowa), в народі просто галерея.

Існує невелика різниця між цими назвами. Центрум хендлове-це і криті риночки, і великі торгові центри.

У таких невеликих критих ринку можна купити в основному взуття, Одяг, текстиль, все для рукоділля і продукти.

Галереями називають тільки великі торгові центри. У них є все, від кінотеатрів, кафе і дитячих майданчиків до дорогих бутиків і великих мережевих супермаркетів.

Часто такі торгові центри знаходяться на околиці або вже за кордоном міста, так як там більше місця і земля дешевше. Хоча бувають також галереї які знаходяться в центральних районах, але вони як прищепило, менше за розміром.

Список Польських супермаркетів

У Польщі є безліч всіляких супермаркетів. Найбільші: Auchan, Tesco, Kaufland, Lidl, Carrefour, Aldi – це всі іноземні мережі.

Є ще мережі польських супермаркетів, які можна знайти в більшості польських міст: Piotr i Paweł, Freshmarket, bedronka, Dino, Żabka, Mapka Express.

 • Biedronka - один з найдешевших польських мережевих супермаркетів. Найширша мережа магазинів з переважно продуктовим асортиментом. Магазини "Бедронки" розташовані навіть в невеликих населених пунктах, а у великих містах знаходяться по одному або кілька магазинів на район. У поляків ці магазини асоціюються з магазинами для малозабезпечених громадян, аналог українського АТБ. Є навіть такий фразеологізм — «купив в «Бедронке», що вживається в разі, коли хто-небудь прагне прокоментувати наявність недорогий, середньої якості речі.
 • Auchan - гіпермаркет, які за деякими рейтингами займає 1е місце в номінаціях найкращі ціни і найвищу якість обслуговування. Продовольчі та непродовольчі товари. Як правило, в кожній з побудованих торгових галерей знаходяться павільйони інших компаній.
 • Kaufland - німецька мережа магазинів, що реалізують Продовольчі та непродовольчі товари. Більшість маркетів мають свої пекарні, що пропонують смачні сорти хліба. У магазинах завжди великий вибір овочів і фруктів за хорошою ціною.
 • LIDL - німецький мережевий супермаркет. Найчастіше в магазинах працюють свої хлібопекарні, завдяки чому тут завжди можна купити свіжий хліб, булочки для бутербродів. Мережа магазинів співпрацює зі своїми постачальниками молочних і м'ясних продуктів, представлені в магазинах товари даної групи реально придбати тільки в «Лідлі».
 • Tesco - мережа великих супермаркетів, що реалізують продукти харчування та інші вироби. Серед них велика кількість позначена логотипом «Tesco». Це товари, виготовлені спеціально для даної мережі супермаркетів і як правило, вони нижче за ціною серед продуктів даної категорії і схожої якості. Однією з поширених форм промоакцій в мережі супермаркетів «Теско» є продаж 2 штук товару за ціною однієї.
 • Carrefour - Французький супермаркет, деякі категорії товарів дешевше ніж в Ашані, деякі дорожче. Гіпермаркети оснащені пекарнями, що реалізують великий вибір випічки. Постійно проводяться промоакції на окремі товари, найбільш часто на фрукти.
 • Spar
 • Zabka - мережа мінімаркетів, з більш високими цінами, але вони працюють навіть у святкові дні, коли великі магазини закриті.

Згідно з опитуваннями, рейтинг найбільш впізнаваних і популярних торгових мереж в яких люди здійснюють покупки хоча б раз на тиждень, виглядає наступним чином:

 1. Biedronka — 80%
 2. Lidl — 68%
 3. Tesco — 63%
 4. Auchan — 49%
 5. Carrefour — 42%

На першому місці опинилася Biedronka. За даними ARC Rynek і Opinia, 4 з 5 поляків роблять покупки в цій мережі супермаркетів, а більше 50% респондентів, ходять за покупками в Biedronka мінімум раз на тиждень.

Таку популярність торгових мереж поляки пояснюють тим, що в цих супермаркетах постійно діють акції, знижки і привабливі пропозиції, чого не знайдеш в інших польських магазинах.

У яких супермаркетах Польщі краще купувати продукти?

На думку поляків, найдешевші мережі супермаркетів-Biedronka і Lidl. Трохи дорожче, але все-таки цілком прийнятні ціни в гіпермаркеті Аисһап. Найдорожчою мережею супермаркетів поляки вважають магазини Piotr i Paweł.

За популярністю тих чи інших магазинів серед поляків, лідируючу позицію займає мережі супермаркетів Biedronka. Близько 80% учасників опитування відвідують саме цей магазин. Така відвідуваність Biedronki пов'язана з тим, що в цих супермаркетах постійно діють акції та знижки. Більш того, у цій мережі торгових об'єктів є своя власна програма лояльності, за якою можна отримувати додаткову знижку під час шопінгу.

На другому місці серед жителів Польщі і супермаркет Lidl. Слідом за ними йдуть Tesco і Auchan. На п'ятому місці-Carrefour.

Досвідом діляться жителі Вроцлава у своєму блозі - http://molodykh.online/

За їжею намагаємося ходити раз на тиждень і по крупному продукти купуємо в Kaufland, Auchan або Tesco.

У Tesco і Bedronka нам траплялося зіпсоване м'ясо, так що ми намагаємося там його не брати. М'ясо зазвичай купуємо на вагу, упакованим тільки фарш. Намагаємося купувати в спеціалізованих точках, наприклад магазинчик Madej Wrobel який знаходиться біля кас в Kaufland. Головний плюс в тому, що там можна вибрати шматок м'яса і з нього при вас же зроблять відбивну або фарш.

Рибу найчастіше беремо заморожену, але часом пробиває на свіжу. Особливо коли на льоду в Auchan лежать свіжі карасики. Оселедець якось брали там на засолювання, так отримали бонусом ще й милих глистиків. Більше вдома рибу не солимо. І суші робимо з копченою рибою.

Хліб однаковий майже скрізь. Тут на любителя. Можна купити в будь-якому супермаркеті дешевше з пекарні Julka або дорожче з пекарні самого магазину. Нам подобався хліб з пекарні Bedronka або Kaufland. Але кілька місяців тому купили хлібопічку – більше хліб не купуємо. Іноді булочки в пекарні Hert. Ще в цій пекарні є аналог української солодкої плетінки-Chalka.

Овочі та фрукти в літній сезон раніше купували на ринку, що недалеко від Скай тауера, за супермаркетом Aldi, але в цьому році у нас є малої і ми заледеніли. Закуповуємо все в супермаркетах.

Польська молочка досить смачна і є широкий вибір всіляких кисломолочних продуктів. Раніше, як тільки приїхали, у них не було сиркових десертів, але зараз все більше з'являються різні варіанти. Звичайно такого вибору, як в Україні немає, але думаю це не за горами – вже є дитячі глазуровані сирки, Сирні десерти з різними смаками.

Є можливість замовити продукти додому у Tesco, на їх сторінці в закладці e-zakupy. Поки не було машини ми частенько замовляли, особливо перед святами, коли купити потрібно було всього і багато. Головні мінус - можна замовити продукт, а його не буде в магазині. Як наслідок привезуть замінник, який зазвичай дорожче, або ж не привезуть нічого. Від замінника як і від будь-якого не викликає довіри товару можна відмовитися.

Ринки в містах Польщі

Ринки в Польщі називаються Bazar або плац торговий.

Торгові центри та ринки Вроцлава

Borek (aleja Hallera 52), Dominikanska (plac Dominikański 3) один з великих торгових центрів.

Bielany-це власне назва населеного пункту відразу за містом, але по суті – скупчення всіляких магазинів відразу за кордоном Вроцлава. Тут розташований величезний центрум хендлови Aleja Bielany (Czekoladowa 7-9), магазин китайських товарів Z-Max, Auchan, Decatlon, Leroy Merlin, супермаркет з товарами для саду, ремонту, туризму і відпочинку Jula, Магазини для облаштування будинку IKEA, Black Red White, Poco.

Можна також поїхати в аутлет - Factory, знаходиться на виїзді недалеко від аеропорту. Там можна купити речі і взуття минулих колекцій з великими знижками, єдиний мінус немає всіх розмірів, в основному ті, які купують дуже рідко.

Найбільший ринок у Вроцлаві розташований на залізничній станції Швебоджицька (dworzec Swiebodzicki, pl. Orląt Lwowskich). Тут можна купити все що душі завгодно: одяг, взуття, продукти, меблі, побутову хімію. Так що наша порада купуйте тут сезонні продукти, вони і справді дешевше, плюс за них можна ще й поторгуватися, але не одяг і взуття - ціна відповідає якості.

Ринок при торговому центрі Korona (Bolesława Krzywoustego 126) - це найкраще місце для покупки б/у велосипедів, ціни стартують від 150-200 зл. Крім того тут відмінна барахолка.

Невеликий ринок біля Скай Тауера-тут в основному купуємо овочі і фрукти в сезон, але є і кілька точок з продажем одягу, точка з усякою кухонним начинням - чайники, всілякі пластикові контейнери, Друшляки і миски, каструлі, кип'ятильник і т. д.

Ринки Варшави

Ружицький ринок є найстарішим ринком Варшави. Він розташований в районі Прага і працює з кінця дев'ятнадцятого століття. У повоєнні роки можна було придбати товари, недоступні в державних магазинах, тому ринок набув надзвичайної популярності навіть далеко за межами міста.
Адреса: ul. Targowa 54.

Ринок Шембек. Початок торгівлі тут відносять до 1944 року. Зараз там продають предмети домашнього вжитку, продукти харчування, одяг і косметику.
Адреса: Plac Szembeka.

Ринок Хала Міровська. Тут стоять кілька десятків кіосків, де продаються свіжі фрукти і овочі, м'ясо, хліб і одяг. Базар працює з Понеділка по п'ятницю з 7 до 18 і в суботу з 7 до 15.
Адреса: plac Mirowski 1.

Ринок на повніше-пропонує широкий спектр делікатесів високої якості. Там ви можете знайти стенд з ікрою, рибою, морепродуктами, сигарами, спеціями, а також квітами і розсадою.
Адреса: ul. Polska 13.

Рибний ринок пропонує дуже специфічне меню-класичний рибний суп, креветки, рис з мідіями або лососем і т.д. ринок працює по п'ятницях з 12.00 20.00.
Адреса: Plac Powstańców Warszawy.

Волюмен. Тут можна купити м'ясо, фрукти і овочі, косметику, одяг і т.д. працює ринок з Понеділка по п'ятницю з 6.00 до 18.00, в суботу c 12.00 до 19.00, а в неділю c 6.00 до 14.00.
Адреса: ul. Wolumen 53.

Ринок Рогатка, який розташований в районі Прага пропонує своїм покупцям широкий вибір свіжих фруктів і овочів.
Адреса: перехрестя вулиць Grochowsка i Kamionkowskа.

Ринок Намисловська пропонує своїм покупцям свіжі фрукти і овочі, м'ясо і копченості. У вихідні тут проходить найбільша у Варшаві торгівля вживаним одягом. Працює ринок з 7.00 до 18.00, а в суботу та неділю з 7.00 до 15.00.
Адреса: ul. Namysłowska 8.

На біо ринку в Варшаві можна купити сертифіковані екологічні продукти: м'ясо, хліб, молочні продукти, овочі, мед, торти, фрукти і овочі і багато інших продуктів. Працює три рази на тиждень: по середах з 10 до 18, по п'ятницях з 16 до 20 і в суботу з 8 до 16.
Адреса: ul. Żelazna 51/53.

Ринок на Долку є найбільшим на Урсинові. Покупців чекає величезний асортимент продуктів: свіжі фрукти, овочі, риба, сільські ковбаски, м'ясо, яйця, сири, смачний хліб і тістечка. Ринок працює від понеділка по п'ятницю з 8.00 до 19.00, а в суботу та неділю з 8.00 до 16.00.
Адреса: ul. Komisji Edukacji Narodowej.

Торгові центри Варшави

Arkadia яскраво-червоний. Jana Pawła II 82

www.arkadia.com.pl

Найбільший торговий центр у Варшаві і в Польщі. Одне з найбільш популярних місць, де жителі Варшави і туристи можуть об'єднати задоволення від покупок з розвагами. Близько 200 магазинів, близько 30 ресторанів і кафе, кінотеатр Cinema City (15 залів), фітнес клуб Calypso.

Galeria Mokotów вул. Wołoska 12

www.galeriamokotow.pl

Один з найбільш ексклюзивних торгових центрів. Більше 200 магазинів, близько 30 ресторанів і кафе, кінотеатр Cinema City (14 залів), ігровий зал для дітей, а також фітнес клуб Calypso – все це ставить Торговий центр Galeriа Mokotów на одне з перших місць серед найбільших торгових центрів Варшави.

Złote Tarasy вул. Złota 59

www.zlotetarasy.pl

В даний час це один з найпопулярніших і найбільш відвідуваних торгових центрів міста. Найсучасніший Торговий центр, що має цікаву форму і оформлення, з ефектним фонтаном зовні будівлі. Близько 200 магазинів, більше 30 ресторанів і кафе, кінотеатр Multikino (8 залів), а також фітнес центр Pure Jatomi Platinium Fitness.

Blue City Яскраво-червоний. Jerozolimskie 179

www.bluecity.pl

Більше 230 магазинів, а також близько 20 кафе і ресторанів розташовані на 6 рівнях. На рівні +4 розташований розважальний центр. Тут знаходяться: дитячий ігровий центр Inca Play, клуб Lucid, фітнес клуб Pure Jatomi Platinium Fitness а також Squash City.
У самому центрі Blue City встановлено фонтан. На майданчику навколо нього влаштовують концерти, ярмарки та різні артистичні події.

Atrium Reduta Яскраво-червоний. Jerozolimskie 148

www.atrium-reduta.pl

Близько 130 магазинів, кілька ресторанів і кафе.

Dom Mody Klif вул. Okopowa 58/72

www.klif.pl

Для цінителів ексклюзивних марок-понад 100 бутиків пропонують ексклюзивний одяг і взуття світових компаній. Після вдалих покупок варто заглянути в одне з кафе або ресторанів, яких тут більше десятка.

Sadyba Best Mall вул. Powsińska 31

www.sadyba.pl

У цьому невеликому центрі розташовано близько 100 магазинів, більше десятка ресторанів і кафе, кінотеатр Cinema City (12 залів), а також єдиний у Варшаві тривимірний кінотеатр Imax.

Wola Park вул. Górczewska 124

www.wolapark.pl

Більше 200 магазинів, кілька ресторанів і кафе, кінотеатр Multikino (6 залів), фітнес клуб Calypso, а також ігрова кімната для дітей.

Atrium Promenada вул. Ostrobramska 75c

www.warszawa.promenada.com

Близько 100 магазинів, більше десятка кафе і ресторанів, кінотеатр Cinema City (13 залів), ігровий зал для дітей.

Galeria Panorama яскраво-червоний. Witosa 31

www.galeria-panorama.pl

Більше 90 ексклюзивних бутиків, численні пункти побутового обслуговування і ресторани.

Warszawa Wileńska вул. Targowa 72

www.warszawa-wilenska.pl

Оригінальне поєднання торгової галереї та залізничного вокзалу. Більше 90 магазинів і пунктів побутового обслуговування, більше десятка ресторанів і кафе.

Stara Papiernia Konstancin-Jeziorna, яскраво-червоний. Wojska Polskiego 3

www.starapapiernia.pl

Розташований серед історичних будівель паперової фабрики. На двох рівнях знаходиться кілька десятків торгових точок, пунктів побутового обслуговування і підприємств громадського харчування.

Galeria Bemowo вул. Powstańców Śląskich 126

www.galeria-bemowo.pl

Більше 70 магазинів, кафе і ресторанів. Сімейний розважальний центр Spin City, ігрова кімната для дітей, кінотеатр Cinema City (11 залів), найдовший у Варшаві картинговий трек Pole Position і Cinema Park – інтерактивний кінотеатр 3D з рухомими кріслами, ефектним освітленням і музикою.

Factory Ursus пл. Czerwca 1976r. nr 6

www.factory.pl

http://ursus.factory.pl/pl

Великий аутлет-центр. У більш ніж 80 магазинах можна придбати одяг і аксесуари з новітніх або старих колекцій, за значно нижчими цінами.

Fashion House Outlet Centre Piaseczno, вул. Puławska 42e

www.fashionhouse.pl

Більше 100 магазинів стилізованих під Варшавський Старе місто. Тут можна придбати брендовий одяг і аксесуари за ціною на 30-70% нижче, ніж в інших торгових центрах.

Торгові центри Кракова

Bonarka City Center: ul. Kamieńskiego, 11

www.bonarkacitycenter.pl

Торговий центр Bonarka City Center (Бонарка) - це найбільший і найпопулярніший Торговий центр в Кракові. Вдало розташувавшись в центрі міста на території колишньої однойменної фабрики, він пропонує придбати товари і послуги в понад 270 магазинах і сервісних пунктах. Торгові площі займають 91 000 кв.м. з 234 000 кв. м. загальної площі відведеної центру. Більше 30 гастрономічних закладів з різноманітною кухнею на будь-який смак, салони краси, фітнес-зал і величезний кінотеатр Cinema City з 20 сучасними кінозалами.
У центрі також розташувалися гіпермаркет Auchan і супермаркет Leroy Merlin з товарами для дому, саду та городу.

Galeria Krakowska (Kraków Główny) ul. Pawia, 5

www.galeria-krakowska.pl

Торговий центр Krakowska Galeria-один з найбільш зручних великих торгових точок в Кракові. Розмістився він недалеко від головної площі міста Rynek Główny (Головний ринок) поруч з центральним автобусним і залізничним вокзалом . Пасажири залізниці можуть навіть не виходити на вулицю - між вокзалом і торговим центром є прямий підземний перехід. Правда таке розташування накладає свій відбиток і на цінову політику. На площі понад 60 000 кв.м. розмістилося близько 270 магазинів з товаром провідних польських, європейських і світових брендів. Тут також великий асортимент побутової техніки, товарів для обробки вашого будинку. Численні кав'ярні, піцерії, ресторани і заклади фаст-фуду. Крім цього, в Galeria Krakowska є і 2 супермаркети популярної по всій Польщі мережі Carrefour, в яких можете придбати продуктові делікатеси.
У ньому велика парковка на 1400 автомобілів, проте вона безкоштовна умовно. Протягом першої години - безкоштовна, вартість стоянки на ній протягом другої години - 2 злотих, кожна наступна година (починаючи з третьої) коштуватиме відвідувачеві додаткових 4 злотих.

Galeria Bronowice: ul. Stawowa, 61

www.galeriabronowice.pl

Поруч з величезною кількістю різних магазинів і бутиків з брендовим товаром розмістилися розважальні центри для дітей. Комфорту покупцям додає і зручний трирівневий безкоштовний паркінг на 2400 місць і багато сервісних точок, що пропонують всі послуги, які необхідні відвідувачеві Galeria Bronowice. На території торгового центру відкрито також гіпермаркет Auchan. Клієнти, які подорожують не власним транспортом, можуть дістатися до Galeria Bronowice, скориставшись послугами безкоштовного автобуса, їздить в галереї з району парку Кроводерські (Park Krowoderski). Навпроти цього торгового центру розмістився гіпермаркет IKEA. Поблизу також є будівельний супермаркет Castorama.

Торговий центр Krokus ul. Bora-Komorowskiego, 37

www.chkrokus.pl

Торговий центр Krokus-це перший великий торговий центр в Кракові. Тут ви знайдете широкий вибір товарів для дому, одягу, взуття, спорттоварів, побутової хімії, електроніки і багато чого іншого. Свої товари тут пропонують такі бренди як Rossmann, RTV Euro AGD, Sephora, Apart, Medicine, Empik, Camaieu, Orsay, Norauto та інші. На площі близько 30 000 кв.м. розташувалося 55 магазинів і сервісних пунктів обслуговування, готові задовольняти всі ваші бажання. Відвідавши Centrum Handlowe Krokus, ви зможете оглянути товари в єдиному в Кракові і його околицях магазині американської компанії Toys"R"Us, що спеціалізується на роздрібній торгівлі товарами для дітей та молоді. До послуг автомобілістів-безкоштовний паркінг на 1100 місць.
На території центру розташувався також гіпермаркет Auchan, а неподалік працює супермаркет будівельних товарів OBI і найбільший в Польщі Краківський аквапарк.

Galeria М1 Al. Pokoju, 67

www.krakow.m1-centrum.pl

Galeria М1-це величезний торговий центр, який входить в сімейство гіпермаркетів торгової компанії Metro Group. На значних площах розташувався близько 100 торгових точок і пунктів НАДАННЯ РІЗНИХ ПОСЛУГ. Тут свою продукцію продають відомі світові та польські бренди. Серед них ви знайдете Deichmann, H&M, Levi's, Nike, Adidas, Ravel, New Yorker, Big Star, Carry, Vistula, Diverse та інші. Гіпермаркет Auchan доповнює асортимент споживчих і промислових товарів, які пропонує Торговий центр М1 в Кракові. Гіпермаркет Praktiker пропонує широкий вибір для будівництва та ремонту Вашого будинку а гіпермаркет Media Markt - запрошує в неповторний світ електроніки та побутової техніки. До послуг відвідувачів також величезна стоянка, зупинка громадського транспорту та дитячі розважальні майданчики.

Galeria Kazimierz ul.Podgórska, 34

www.galeriakazimierz.pl

Galeria Kazimierz-це торговий центр, який спеціалізується на продажу стильного, модного, оригінального і, без сумнівів, якісного одягу та взуття. На площі майже 40 000 кв.м. в одному з понад 150 магазинів, ви зможете доповнити свій неповторний образ білизною, аксесуарами від провідних дизайнерів Польщі та Європи. Найвідоміші марки, тут мають власні магазини це ССС, Zara, c&a, H&m, Pierre Cardin, Sephora та інші. Також під цим дахом розташувалися магазини, крім іншого, пропонують також спортивні товари, електроніку, ексклюзивні подарунки, товари для дітей, здоров'я і краси. Парковка на 1460 місць. Однак майте на увазі, що на ній безкоштовно залишити свій автомобіль можна тільки протягом перших двох годин, а також в суботу та неділю необмежено. Вартість паркування в будні за третю годину - 2 злотих, а за четверту і кожну наступну - 4 злотих.

Galeria Plaza Al. Pokoju, 44

http://galeriaplaza.pl

Galeria Plaza-це великий дворівневий торгово-розважальний комплекс на березі мальовничого ставка, що в минулому носив назву Kraków Plaza. Велика кількість магазинів і бутиків світових торгових брендів забезпечить вам вдалий і комфортний шопінг. Широкий вибір товарів не залишить байдужим жодного спраглого покупок людини. Особливістю цього торгового центру є велика кількість розважальних закладів. Тут вам і більярд, і танцювальний зал, і боулінг, і парк розваг для дорослих і дітей, і великий кінотеатр і багато іншого. Супермаркет Carrefour пропонує різноманітні промислові товари та продукти харчування.
Вигідне розташування обумовлено не тільки зручним під'їздом на власному автомобілі, але і наявністю біля зупинки громадського транспорту. До послуг автомобілістів велика парковка і Автомийка, остання у вихідні не працює.

Торговий центр Factory Krakow ul. Prof. A. Rożańskiego, 32

www.factory.pl

Outlet Factory-це особлива мережа торгових центрів спеціалізується на продажу брендових товарів, які з яких-небудь причин залежалися на складах виробників. Саме тому в ній знижки від провідних світових марок постійні і складають 30-70%. Adidas, Mango, Tommy, Hilfiger, Vero Moda, Reserved, Desigual Outlet, Benetton, Calzedonia, Gino Rossi, LEVI'S, Lee Cooper та інших виробляють на тих же фабриках, з яких продукція йде в фірмові магазини. Factory Krakow-це комплекс магазинів, який хоч і знаходиться на околиці міста, проте користується шаленою популярністю у тих, хто бажає придбати якісну, красиву і дешеву річ за неймовірно низькою ціною. У Factory Krakow можна придбати модний і спортивний одяг, Взуття для дорослих і дітей, білизна, різні аксесуари, а також дрібну побутову техніку та інші товари для дому.
Поблизу також знаходиться гіпермаркет Leroy Merlin.

Торговий центр Czyzyny ul. Medweckiego, 2

www.centrum-czyzyny.pl

Торговий центр Czyzyny-один з перших великих торгових центрів у Кракові. Великий асортимент якісних товарів провідних світових брендів пропонують понад 70 магазинів, які розмістилися на площі понад 30 000 кв.м. приємна атмосфера і низькі ціни сприятимуть вашому вдалому шопінгу. Не останню роль в цьому відіграють магазини світових мереж - це гіпермаркет Carrefour і супермаркет Leroy Merlin. До ваших послуг також безкоштовна парковка на 865 місць.

Park Handlowy Zakopianka ul. Zakopiańska, 62

http://zakopianka.pl/

Park Handlowy Zakopianka працює з 1998 року. Після реконструкції території колишнього содового заводу на площі понад 17 гектарів розмістився неймовірний торгово-розважальний комплекс із зоною відпочинку та музеєм. Більше 85 магазинів, що займають близько 50000 кв.м. торгової площі, готові запропонувати покупцям величезний асортимент товарів польських, європейських і світових фірм. Свої представництва тут мають такі бренди як Lee Cooper, Reserved, CCC, Marotte, Ryłko, Venezia, Bytom, Calzedonia, Rossmann, Diverse, 4F, Decathlon, Enzo, RTV Euro AGD, Smyk та інші. Також є Carrefour і Castorama. Для автомобілістів-безкоштовна автостоянка на 2200 автомобілів.