Україномовні лікарі у Вроцлаві

Шукаєте україномовного лікаря у Вроцлаві або російськомовного? Нижче знайдете контактні дані фахових медиків у Вроцлаві, що розмовляють українською мовою.

Увага! Якщо Ви знаєте україномовного або російськомовного лікаря у Вроцлаві, або являєтесь медиком, можете додати дані про лікаря в даний список. Як додати лікаря у даний список – детально описано тут (клікабельно).

Приєднуйтесь до групи у Facebook ‘Українські лікарі у Вроцлаві’. У групі ви можете ставити запитання, читати та написати відгуки про лікарів та отримувати корисну інформацію.

ЛІКАРІ ЗА ФАХОМ У ВРОЦЛАВІ

Алергологи україномовні у Вроцлаві

Гастроентерологи україномовні у Вроцлаві


ПІБ: Jekatierina Kondratiewa-Michalska (Катерина Кондратьєва-Міхальська)

Фах: Гастроентеролог

Адреса: ul. Powstańców Śląskich 95, Вроцлав (Centrum Medyczne Magnolia)

Телефон: 71 738 70 33, + 48 666 390 803

Знання мов: російська, польська.


ПІБ: Nataliia Liubchenko

Фах: Гастроентеролог

Адреса 1: ul. Piłsudskiego 4A, Centrum Medyczne Magnolia plac Orląt Lwowskich, Вроцлав

Телефон: 71 719 11 26, 666 390 803

Знання мов: українська, польська, російська.

Додаткова інформація: Лікар – гастроентеролог – дієтолог з 18-річним досвідом роботи в міській лікарні Харкова та поліклініці. Закінчила Харківський медичний університет із відзнакою 2004 року. У 2005 році закінчила магістратуру також з відзнакою. Маю вищу медичну категорію. З 2005 року працюю лікарем-гастроентерологом. Маю колосальний досвід роботи з різними категоріями пацієнтів. Також консультую пацієнтів з хворобами шкіри (псоріаз, екзема, контактний дерматит) для успішного дерматологічного лікування, оскільки відомо, що хвороби шкіри безпосередньо пов’язані з хворобами шлунково-кишкового тракту.


Гінекологи україномовні у Вроцлаві


ПІБ: Yevheniia Sankova

Фах: Гінеколог

Адреса 1: Zakładowa 7cf, Вроцлав (Ginvita Clinic)

Адреса 2: Powstańców Śląskich 48, Вроцлав (DCG Centrum Medyczne)

Телефон: 71 773 88 65, +48 71 881 09 70

Сайт 1: https://ginvita.pl/personel-doctors/yevheniia-sankova/

Сайт 2: https://www.dcg.wroclaw.pl/lek-yevheniia-sankova.html

Знання мов: українська, польська, російська.

Додаткова інформація: Лікар акушер-гінеколог з досвідом роботи 10 років в акушерсько-гінекологічному відділенні та гінекологічному кабінеті. Закінчила Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова в Україні. Спеціалізацію з гінекології та акушерства, а також професійний досвід отримала, працюючи в гінеко-акушерській клінічній лікарні № 2 м. Вінниці в Україні. Після приїзду до Польщі нострифікувала диплом лікаря в Медичному університеті Білостока. Проходила післядипломну інтернатуру в Спецлікарні ім. А. Фалькевича у Вроцлаві. На даний час працює в акушерсько-гінекологічному відділенні ім А. Фалькевича у Вроцлаві. Вона систематично підвищує свою кваліфікацію та розширює свої знання в галузі акушерства та гінекології, беручи участь у курсах та наукових конференціях.


ПІБ: Yuliia Baraniak

Фах: Гінеколог

Адреса 1: KRÓLEWIECKA 161/14, Вроцлав (Sonokard Centrum Medyczne)

Адреса 2: Podwale 83/7 budynek Ovo), Вроцлав (GINEMEDICA)

Телефон: 71 738 76 08

Сайт 1: https://sonokard.pl/zespol/

Знання мов: польська, українська, російська.

Додаткова інформація: Випускниця Національного медичного університету імені О.О. Богомольця у Києві. Працює в акушерсько-гінекологічному відділенні обласної спеціалізованої лікарні на вул. Kamieńskiego. Є членом Польського товариства гінекологів і акушерів. Розширює свої знання, беручи участь у численних конференціях та курсах в області ультразвукової діагностики. Займається гінекологічними проблемами, консультує з питань контрацепції та веде вагітних. Також консультує пацієнтів російською та українською мовами.


ПІБ: Kateryna Masich

Фах: Гінеколог

Адреса 1: Kukuczki 5/8, Вроцлав (Centrum Zdrowia Medfemina)

Адреса 2: Borowska 262, Вроцлав (Centrum Zdrowia Medfemina)

Телефон: 71 738 71 31, (+48) 512 897 055, (+48) 512 897 225

Сайт: https://medfemina.pl/dr-kateryna-masich/

Знання мов: польська, українська, російська, англійська.

Додаткова інформація: Я спеціаліст з гінекології та акушерства. Постійно поглиблю та оновлюю свої знання, беручи участь у численних курсах, конференціях та тренінгах.

Закінчила Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України. Підтвердила диплом лікаря в Сілезькому медичному університеті в Катові це. Пройшла післядипломне стажування у Воєводській спеціалізованій лікарні у Вроцлаві. Є членом Польського товариства гінекологів та акушерів (PTGiP), ISUOG (Міжнародного товариства ультразвуку в акушерстві та гінекології) та IOTA – Міжнародного аналізу пухлин яєчників.


ПІБ: Maryna Hladkevych

Фах: Гінеколог

Адреса 1: Kukuczki 5/8, Вроцлав (Centrum Zdrowia Medfemina)

Адреса 2: Borowska 262, Вроцлав (Centrum Zdrowia Medfemina)

Телефон: (+48) 512 897 055, (+48) 512 897 225

Сайт: https://medfemina.pl/dr-maryna-hladkevych/

Знання мов: польська, українська, російська.

Додаткова інформація: Закінчила Львівський Державний Медичний Інститут Львів, Україна 1985 -1991рр. Інтернатура / Харьківський медичний інститут Харків. Лікар Акушер-Гінеколог і лікар ультразвуковой діагностики. Я люблю допомагати людям, що є місією мого життя, тому до роботи підходжу з посмішкою на обличчі. Намагаюся постійно розвиватись та вдосконалюватись в різних сферах гінекології, акушерства та ультразвукової діагностики.


ПІБ: Robert Mydłowski

Фах: Гінеколог

Адреса 1: Kukuczki 5/8, Вроцлав (Centrum Zdrowia Medfemina)

Адреса 2: Borowska 262, Вроцлав (Centrum Zdrowia Medfemina)

Телефон: (+48) 512 897 055, (+48) 512 897 225

Сайт: https://medfemina.pl/dr-robert-mydlowski/

Знання мов: польська, російська.

Додаткова інформація: Доктор Роберт Мидловскі є досвідченим спеціалістом у галузі акушерства та гінекології. У 1998 році отримав першу спеціалізацію у Воєводській лікарні у Вроцлаві, через три роки отримав другу ступінь у Гінекологічно-акушерській клініці на вулиці Chałubińskiego. У своїй роботі використовує досвід, отриманий на кафедрі гінекології та акушерства. Постійно розширює свої знання та вміння, беручи участь у численних конференціях та тренінгах. Крім основної гінекологічної допомоги, веде фізіологічну та патологічну вагітність, також проводить спеціальні ультразвукові дослідження – 3/4D, огляди. Також займається лікуванням бартолінової залози. Добре говорить російською.


ПІБ: Halyna Drach

Фах: Гінеколог

Адреса 1: Krystyny i Mariana Barskich 22, Вроцлав (Wrocław Medical Center)

Телефон: 77 307 50 66, 71 377 35 55, 71 377 35 55

Сайт: https://wmc.wroclaw.pl/lekarz-halina-drach-wmc/

Знання мов: польська, українська, російська.

Додаткова інформація: Проводжу: гістерорезектоскопію (поліпектомія, гіперплазія ендометрія, видалення підслизової міоми), діагностичну гістероскопію, кольпоскопію та інші обстеження на патологію шийки матки, хворим з порушенням менструального циклу, вагітним. Закінчила медичний факультет Київського університету народної медицини. Закінчив з відзнакою. 2011-2014 – ЗМАПО (Запорізька медична академія післядипломної освіти) – Спеціалізація за напрямом “Акушерство та гінекологія”. Україна. 2019 р. – нострифікація медичного диплому (визнання як еквівалентного польському диплому) в Медичному університеті м. Білосток. 2019 – 2020 рр. – післядипломне стажування в Нижньосілезькому онкологічному центрі у Вроцлаві.


ПІБ: Volha Smal

Фах: Гінеколог

Адреса 1: Zakładowa 7cf, Вроцлав (Ginvita Clinic)

Телефон: 71 881 09 70, 71 738 76 70, 500 900 500

Сайт: https://ginvita.pl/personel-doctors/volha-smal/

Знання мов: польська, англійська, російська.

Додаткова інформація: Я закінчила Білоруський державний медичний університет. Свою професійну кар’єру розпочала у провідному акушерсько-гінекологічному центрі міста Брест. В даний час прохожу спеціалізацію з акушерства та гінекології з 2017 року. Щодня працюю в спец лікарні ім. А. Фалькевича у Вроцлаві. Проводжу гінекологічні огляди, веду вагітність, консультую щодо підбору контрацепції, вставляю внутрішньоматкові спіралі та проводжу кольпоскопічні дослідження.


Дерматологи україномовні у Вроцлаві


ПІБ: Maryna Nabok

Фах: Дерматовенеролог

Адреса: Dworcowa, 11B, Вроцлав (Nasz Gabinet)

Телефон: 71 719 11 39, 880 808 880

Знання мов: українська, російська.

Додаткова інформація: Лікар-дерматовенеролог першої категорії з понад 10-річним стажем в дерматології, спеціалізуючись на лікуванні вугрової хвороби, рожевих вугрів, а також діагностиці шкірних новоутворень, включаючи родинки, папіломи, себорейні кератоми, базаліоми та меланоми. Мої компетенції також охоплюють лікування алергічних, бактеріальних, вірусних та грибкових захворювань шкіри та її придатків, а також корекцію вікових змін шкіри за допомогою ботулотоксину типу А та контурної пластики. Освіту отримала в Сумському державному медичному університеті, яке я закінчила в 2008 році, а потім отримала спеціалізацію з дерматовенерології в 2010 році в Національному Медичному Університеті імені Богомольця у Києві. У 2020 році я додатково спеціалізувалася як дерматоонколог в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. Моя професійна кар’єра включала роботу в Інституті дерматології та косметології ім. О.Богомолець в Києві з 2011 по 2021 рік та послуги в клініці “Добробут” у 2021-2022 роках.


Ендокринологи україномовні у Вроцлаві


ПІБ: Nataliia Solokha

Фах: Ендокринолог

Адреса 1: Dąbrowskiego 40, Вроцлав

Адреса 2: Podwale 83/04 (budynek Ovo), Вроцлав

Телефон: 71 308 71 53, 71 727 62 03

Сайт: https://ginemedica.pl/lekarz/lek-nataliia-solokha/

Знання мов: українська, польська, російська.

Додаткова інформація: Освіта. 1994-2000 рр. – Запорізький державний медичний університет – спеціальність “медицина”. 2000-2001 рр. – Дніпропетровська державна медична академія – аспірантура. 2004 г. – Київська державна медична академія (післядипломна освіта) – спеціальність “Ендокринологія”. 2019 г. – Запорізький державний медичний університет (післядипломна освіта) – спеціальність “УЗД”. Маю багаторічний досвід роботи лікарем-ендокринологом (20 років) в Україні. Допомагаю пацієнтам із захворюваннями щитоподібної залози (хвороба Хасімото, гіпотиреоз, гіпертиреоз, вузловий зоб), цукровим діабетом, інсулінорезистентністю, порушеннями менструального циклу, захворюваннями паращитоподібних залоз, надниркових залоз, гіпофіза.


ПІБ: Olga Romaniuk

Фах: Ендокринолог

Адреса 1: ul. Piłsudskiego 4A, Centrum Medyczne Magnolia plac Orląt Lwowskich, Вроцлав

Адреса 2: Dworcowa, 11B, Вроцлав

Телефон: 71 738 78 94, 666 390 803

Знання мов: українська, польська, російська.

Додаткова інформація: Надаю допомогу пацієнтам з усією ендокринною патологією: вузловий зоб, гіпотиреоз, гіпертиреоз, аутоімунний тиреоїдит, підгострий тиреоїдит, гіпопаратиреоз, гіперпаратиреоз, ожиріння, хронічна надниркова недостатність, проста уремія, лікування остеопорозу, лікування вагітних жінок з усією ендокринною патологією, гестаційний діабет, фармакологічна підтримка пацієнтів з ендокринною патологією, під час усіх хірургічних втручань і в післяопераційному періоді, цукровий діабет, хронічні ускладнення цукрового діабету, консервативне лікування пацієнтів із синдромом діабетичної стопи (трофічні виразки, остеїт, нейроостеоартропатія).


Кардіологи україномовні у Вроцлаві


Маммологи україномовні у Вроцлаві


Справа у тому, що мамологів у Польщі немає, зазвичай пацієнт звертається до гінеколога.

Сама ж процедура мамографія (діагностика грудей) в Польщі існує, яку зазвичай виконує радіолог, УЗД-фахівець, який може бути водночас як гінекологом, так і онкологом або навіть хірургом.

Вік жінки 40-50 років слід вважати періодом, коли слід провести першу в житті мамографію, навіть якщо нічого не турбує.

Неврологи україномовні у Вроцлаві


ПІБ: Iurii Vlasyk

Фах: Невролог

Адреса 1: Księcia Witolda 47, Вроцлав (Platinum Centrum Medyczne)

Телефон: 71 308 74 46, 71 700 01 47, 607 48 47 47

Сайт: https://platinum-cm.pl/lekarze/#neurolodzy

Знання мов: польська, українська.

Додаткова інформація: Закінчив медичний факультет Української медико-стоматологічної академії в Полтаві у 2002 році та отримав диплом лікаря. Я нострифікувала свій диплом у Варшавському медичному університеті у 2014 році. Післядипломну інтернатуру проходив у Нижньосілезькій спеціалізованій лікарні. Т. Марціняка у Вроцлаві. Також пройшов спеціалізацію в галузі неврології і зараз працює у відділенні неврології 4-го військового клінічного госпіталю з поліклінікою у Вроцлаві. Також пройшов численні стажування та курси удосконалення в галузі неврології. Я є членом Польського неврологічного товариства та Нижньосілезького неврологічного товариства.


ПІБ: Marta Dubik-Jezierzańska

Фах: Невролог, дитячий невролог

Адреса 1: Skarbowców 86, Вроцлав (MedicArt)

Телефон: 71 756 74 46, +48 717 294 887

Сайт: https://medicart.wroclaw.pl/nasz-zespol/dr-n-med-marta-dubik-jezierzanska/

Знання мов: польська, англійська, російська (рівень середній)

Додаткова інформація: Дитячий невролог з великим досвідом і численними позитивними відгуками. Не дуже добре, але говорить російською мовою. Професійний досвід стаціонарного та амбулаторного лікування набула під час багаторічної роботи на кафедрі неврології Медичного університету Вроцлава, а також у відділенні дитячої неврології та спеціалізованій амбулаторній клініці з лікування розсіяного склерозу при лікарні Т. Марциняка. Брала і продовжує брати регулярну участь у численних курсах і наукових конференціях у країні та за кордоном. Є членом Польського неврологічного товариства, Польського товариства дитячої неврології, Польського товариства епілептології, клінічної нейроелектрофізіології та розсіяного склерозу. Займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи у дітей і дорослих, а також оцінкою розвитку дітей.


Невропатологи україномовні у Вроцлаві

Онкологи україномовні у Вроцлаві

Офтальмологи україномовні у Вроцлаві


ПІБ: Julija Olsztynska

Фах: Окуліст, дитячий окуліст

Адреса 1: Długosza Business Park, ul. Jana Długosza 48 budynek D, Вроцлав (HiH Przychodnia s.c.)

Телефон: 71 738 73 32, 71 35-005-35

Сайт: https://hih.com.pl/okulista-wroclaw/

Знання мов: англійська, українська, польська.

Додаткова інформація: Закінчила Харківський медичний університет та пройшла Аспірантуру в Харкові.


Педіатри україномовні у Вроцлаві

Психіатри україномовні у Вроцлаві


ПІБ: Antonina Oberemko

Фах: Психіатр

Адреса 1: Grunwaldzka 20, Вроцлав (PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna Wrocław)

Телефон: 71 738 79 37, 799-399-399

Сайт: https://psychomedic.pl/dt_portfolios/dr-antonina-oberemko-psychiatra-wroclaw/

Знання мов: українська, російська.

Додаткова інформація: Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, нострифікація диплому відбулася в Медичному університеті м. Білосток у 2018 році. Маю багаторічний досвід роботи з пацієнтами, люблю свою професію, беру участь у курсах та тренінгах. Постійно розширюю свої знання не тільки в психіатрії, а й у психології (розлади особистості, залежність від психоактивних речовин, алкоголю). Збагачую свої знання, беручи участь у численних психіатричних конференціях; Останнім часом мене особливо цікавлять питання діагностики, фармакологічні та терапевтичні розлади особистості, посттравматичний стресовий розлад, депресія, безсоння, неврози, тривога, вигорання, залежності. Я намагаюся дивитися на пацієнта комплексно, з різних сторін, на причину проблем пацієнта, а не тільки на наслідки. Я спеціалізуюся в Центрі психічного здоров’я Нижньої Сілезії у Вроцлаві, зараз працюю в жіночій цілодобовій палаті. Постійно співпрацюю з психологами, психотерапевтами та лікарями інших спеціальностей, щоб якнайкраще допомогти кожному пацієнту. Я уповноважена виписувати рецепти на ліки, довідки та листки непрацездатності ZUZ ZLA.


ПІБ: Karina Zhavaranak

Фах: Психіатр

Адреса 1: Podwale 83/04 (budynek Ovo), Вроцлав (GINEMEDICA)

Телефон: 71 738 78 20, +48 530 929 758, +48 71 727 62 03

Сайт: https://ginemedica.pl/lekarz/karina-zhavaranak/

Знання мов: українська, польська, російська, білоруська.

Додаткова інформація: Досвід: Випускник медичного факультету Вроцлавського медичного університету, психіатр під час спеціалізації в Нижньосілезькому центрі психічного здоров’я у Вроцлаві. Клінічний досвід вона отримує, працюючи в цілодобовій детоксикаційній палаті та надаючи консультації в приймальні. Навчання та наукова робота: Регулярно розширює свої знання, читаючи актуальну наукову літературу, а також бере участь у численних конференціях та навчальних курсах у галузі психіатрії. Членство: є членом Польської психіатричної асоціації. Будує відносини з пацієнтом на основі взаємної поваги та довіри. До кожної справи підходить індивідуально та з великою часткою співчуття.


ПІБ: Valentyna Mishenyova

Фах: Психіатр, дитячий психіатр

Адреса 1: Gwiaździsta 10/2, Вроцлав (Specjalistyczna praktyka lekarska lek. Valentyna Mishenyova)

Телефон: 76 749 15 98

Знання мов: українська, польська, російська.

Додаткова інформація: Здобула професійні знання в галузі психіатрії в Психіатричній клініці Медичного університету у Вроцлаві, закінчила аспірантуру в галузі терапії залежностей в Університеті Зеленої Гури. Маю багаторічну практику роботи з пацієнтами в психіатричних відділеннях та в амбулаторії. Я лікар психіатричного відділення 105-го військового госпіталю в Жарах, продовжую свою багаторічну роботу в PZP в Легниці, Любско. Являюсь судмедекспертом.


Психотерапевти україномовні у Вроцлаві


ПІБ: Nataliia Fok

Фах: Психотерапевт, Психолог

Адреса 1: Andrzeja Cinciały 9/2, Вроцлав (Słowiańskie Centrum Pomocy Psychologicznej Rozwoju i Edukacji)

Телефон: 71 738 71 57, +48 796 725 976, +48 502 787 877

Сайт: http://slowianskiecentrum.pl/

Знання мов: українська, польська, російська.

Додаткова інформація: Я сертифікований психотерапевт гуманістичного та екзистенційного гештальт напряму, веду індивідуальну практику в приватному кабінеті, також співпрацюю з Wrocław Mental Health Center+. Піклуючись про якість моєї роботи та етику моєї професії, я працюю на основі Кодексу етики EAGT і піддаю свою роботу регулярному контролю. Я працюю з людьми, які відчувають труднощі в житті та стосунках, потребують допомоги в кризовій ситуації чи підтримки в розвитку. Маю польсько-російсько-українське коріння. Інтеграція досвіду та знань, вкорінених у культурах Польщі, Росії та України, допомагає мені зрозуміти багато проблем, з якими стикаються пацієнти, і показати їм надзвичайне багатство та величезний, часто невикористаний потенціал.


Ревматологи україномовні у Вроцлаві

Сімейні лікарі (терапевти) україномовні у Вроцлаві


ПІБ: Aksana Kutsko

Фах: Сімейний лікар

Адреса: Dworcowa, 11B, Вроцлав (Nasz Gabinet)

Телефон: 71 738 74 32, 880 808 880

Знання мов: польська, білоруська, російська.

Додаткова інформація: Спеціаліст із сімейної медицини з 8-річним професійним досвідом роботи. Закінчила Львівський медичний університет у 1991 році. У 2013 – 2014 рр. навчалася на медичному факультеті Медичного університету в Бидгощі. Проводжу лікування дорослих і дітей від 2 років, пропонуючи діагностику та лікування гострих інфекційних захворювань дихальної, сечовидільної та травної систем, ендокринних захворювань – гіпер- і гіпотиреозу, а також хронічних захворювань, таких як гіпертонія, артеріальна гіпертензія, порушення ліпідного обміну та цукровий діабет.


ПІБ: Olga Romaniuk

Фах: Сімейний лікар, Ендокринолог

Адреса 1: Dworcowa, 11B, Вроцлав (Przychodnia Nasz Gabinet)

Телефон: 71 738 78 94

Сайт: https://nasz-gabinet.pl/

Знання мов: українська, польська, російська.


ПІБ: Yanina Kotyk

Фах: Сімейний лікар

Адреса 1: Trawowa 73, Вроцлав (MedPoint Centrum Medyczne, MedPoint Szpital)

Телефон: 71 738 79 05, 71 6000 601, 71 6000 602, 71 6000 603

Сайт: https://medpoint-wroclaw.pl/nasi-specjalisci/

Знання мов: українська, польська, російська.

Додаткова інформація: Я закінчила медичний факультет Ужгородський національний університет у 2004р. У 2021 році закінчила аспірантуру за спеціальністю сімейна медицина. Я отримала досвід у закладах сімейної медицини у Вроцлаві, доглядаючи за пацієнтами різного віку. Беру участь у численних професійних тренінгах з сімейної медицини, педіатрії та внутрішньої медицини. Для мене важливо не тільки фізичне здоров’я пацієнта, а й його психічне благополуччя.


Стоматологи (дантисти) україномовні у Вроцлаві


ПІБ: Irena Fedorowicz

Фах: Стоматолог

Адреса 1: Kazimierza Jagiellończyka 46/1a, Вроцлав (Dent4Smile GABINET STOMATOLOGICZNY)

Телефон: 71 738 70 24

Сайт: https://dent4smile.pl/zespol/

Знання мов: українська, польська, англійська, російська.

Додаткова інформація: Двадцятирічний досвід лікування зубів. Випускниця ZUCA Української Стоматологічної Академії. У 2019 році отримала звання лікаря-стоматолога в Республіці Польща (нострифікація диплому у Вроцлаві – Факультет медицини та стоматології). Пройшла численні курси та тренінги протезування. Моя мета полягає в тому, щоб кожен із моїх пацієнтів почувався комфортно та був задоволений лікуванням зубів.


ПІБ: Halyna Vilchynska

Фах: Стоматолог

Адреса 1: Łubinowa 12, Вроцлав (Julident rodzinna stomatologia)

Телефон: 734144566

Знання мов: українська, польська, англійська, російська.

Додаткова інформація: Закінчила Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачовського.


ПІБ: Vladyslav Obukhovskyi

Фах: Стоматолог

Адреса 1: ul. Sarnia 2, Centrum Medyczne Magnolia Jagodno, Вроцлав (Centrum Medyczne Magnolia)

Телефон: 71 738 71 18, + 48 666 390 803

Сайт: https://cmmagnoliapark.pl/zespol/lek-dent-vladyslav-obukhovskyi/

Знання мов: українська, польська, російська.

Додаткова інформація: Працюю стоматологом більше 5 років. Перший рік після інтернатури я працював в периферійній лікарні в хірургічному кабінеті, в основному на видаленні зубів. З 2019 року і до сьогоднішнього дня працюю в основному в галузі ендодонтії з ротаційними інструментами (Coxo, Azure, Protyper, Mtwo) та з рідкою гутаперчею (BeeFil, Obtura, Coxo), також у сфері консервативної стоматології та в галузі протезування та пародонтології. Підтвердив диплом дантиста у Польщі. Улюблена область стоматології – мікроскопічна ендодонтія, реендодонтія. З березня 2021 року працюю ендодонтом у Вроцлаві.


ПІБ: Bozhena Khralovych

Фах: Стоматолог

Адреса 1: Krucza 2A, Вроцлав (Miserante Dental – centrum stomatologiczne)

Телефон: 71 738 73 75, +48 71 75 75 789, +48 510 929 688

Сайт: http://wroclaw-dentysta.com.pl/

Знання мов: українська, польська, англійська, російська.

Додаткова інформація: Випускниця Львівського національного медичного університету Даніеля Галіцького, який закінчила у 2016 році. У 2018-2020 роках працювала лікарем-стоматологом у приватній стоматологічній практиці у Львові, де займалася консервативним лікуванням з ендодонтією під мікроскопом, естетикою, пародонтологією та протезуванням. У 2021 році я підтвердила свій диплом стоматолога у Варшавському медичному університеті та пройшла однорічну аспірантуру у відомій клініці ортодонтії та імплантології з протезуванням у Вроцлаві.


ПІБ: Oksana Siewko (Szegda)

Фах: Стоматолог, Дитячий стоматолог.

Адреса 1: ul. Młynarska 14/a, Вроцлав (Dental Corner Centrum Implantologii i Ortodoncji)

Телефон: 71 738 78 55, 71 758 34 73

Сайт: https://www.dentalcorner.pl/zespol-ekspertow/lek-stom-oksana-szegda/

Знання мов: польська, англійська, російська.

Додаткова інформація: Закінчила медико-стоматологічний факультет Медичного університету ім Сілезьких П’ястів у Вроцлаві. Виконує лікування дорослих і дітей у сфері консервативної стоматології, ендодонтії та протезування.


Урологи україномовні у Вроцлаві

Хірурги україномовні у Вроцлаві


ПІБ: Buskas Ivan

Фах: Хірург

Адреса 1: ul. Gliniana, 40, Вроцлав (Warto razem)

Адреса 2: plac Hirszfelda, 16, Вроцлав (Centrum Medyczne AESTETICA)

Сайт: https://www.medfile.pl/ivan-buskas/lekarz/polska/

Телефон: 535 180 000, 783 222 000.

Знання мов: українська, польська, російська.

Додаткова інформація: Іван Бускас закінчив Запорізький державний медичний університет 2005 року за спеціальністю “хірургія”. З 2008 року працює у відділенні травматології та ортопедії Херсонського обласного госпіталю для інвалідів та ветеранів. За роки роботи працював хірургом у хірургічному відділенні та фахівцем у кабінеті лікування діабетичної стопи та полінейропатії. У 2017 році був призначений завідувачем діагностичного відділення Обласної лікарні відновного лікування та реабілітації. У 2014 році отримав спеціалізацію з профілактики та лікування різних симптомів діабетичної нейропатії та діабетичної стопи. Для вдосконалення своїх хірургічних навичок він також пройшов численні курси підвищення кваліфікації.


ПІБ: Michał Szałkiewicz

Фах: Лікар-хірург, проводить процедури естетичної медицини

Адреса 1: Partynicka 14/U3, Вроцлав (Medus Centrum Medyczne)

Телефон: 71 738 73 86, (71) 306 70 55

Сайт: https://medus-cm.pl/zespol-medyczny/

Знання мов: українська, англійська.

Додаткова інформація: Спеціалізується на загальній хірургії та естетичній медицині. Постійний контакт із відділенням загальної хірургії та операційним блоком забезпечує безперервний розвиток та контакт із сучасними формами лікування. Любов і пристрасть до естетичної медицини дозволили мені зрозуміти, як багато значить для людини її зовнішність і наскільки її вдосконалення може змінити уявлення про себе.


ПІБ: Mirosław Waplak

Фах: Хірург (онкологічна хірургія)

Адреса 1: Przyjaźni 6/U1, Вроцлав (Centrum Medyczne T&T Medical)

Телефон: 71 773 83 33, 71 333 24 99, 609 058 825

Сайт: https://tt-medical.pl/personel/miroslaw-waplak/

Знання мов: українська, англійська.

Додаткова інформація: Зараз я працюю у відділенні онкологічної хірургії Нижньосілезького онкологічного центру у Вроцлаві. У 2015-2017 роках я проходив інтернатуру у відділенні загальної хірургії лікарні ім. J. Gromkowskiego на вулиці Koszarowa у Вроцлаві. Кілька років працюю в амбулаторіях, допомагаю пацієнтам у невідкладних випадках. Також маю досвід лікування алкогольної залежності – фармакологічні методи – пероральні препарати та імплантація Еспераль.


Україномовний Медичний Центр у ВроцлавіПриєднуйтесь до групи у Facebook ‘Українські лікарі у Вроцлаві’. У групі ви можете ставити запитання, читати та написати відгуки про лікарів та отримувати корисну інформацію.


Лікарпол – ще один веб-ресурс, де можна знайти інформацію про українських лікарів, що працюють у Вроцлаві.

Як додати україномовного лікаря у даний список?

Додати лікаря у даний список можна двома шляхами: або надіславши інформацію на контактну адресу редакції https://ua-migrant.pl/kontakty/, або залиши інформацію у коментарях, яка згодом буде розміщена у цьому списку. На даній сторінці постійно відбувається поповнення лікарів за фахом у Вроцлаві.

Обов’язковою вимогою є те, що лікар має працювати у Вроцлаві, та розуміти українську мову або російську. Будь-ласка, НЕ додавайте польських лікарів, які не володіють українською мовою. Для того є польські портали такі як https://www.znanylekarz.pl/

Інформація про лікаря повинна містити:

  1. Прізвище та ім’я (Наприклад, Андрій Шевченко).
  2. Фах (наприклад, гінеколог).
  3. Адреса та контактні дані медичного закладу, де приймає лікар.
  4. Додаткова інформація на Ваш розсуд (до 300 символів, лаконічно, по суті).