Аналоги українських мобільних додатків у Чехії

В Чехії є аналоги українських додатків, які надають послуги замовлення їжі, продуктів, купівлі речей, придбання квитків на потяги та ін. Адже дуже зручно вирішувати безліч питань за допомогою смартфона, не виходячи з дому. Розповідаємо про найпопулярніші чеські аналоги звичних українцям мобільних додатків для задоволення повсякденних потреб.

 

Замовлення продуктів та їжі

Rohlik.cz – онлайн-супермаркет. Співпрацює з постачальниками та великими мережами продуктових магазинів. Якщо не хочеться тягти кілограмові пакети з харчами, стояти в чергах, витрачати час на вибір та пошук потрібних інгредієнтів – завантажте Rohlik. Виходить дорожче, ніж у звичайному супермаркеті, але можна зекономити час та витрати на бензин або таксі.

У додатку навіть є рецепти страв та список інгредієнтів до них з посиланнями, що дуже полегшує пошук необхідних продуктів. Їх також можна додавати до “улюблених товарів”.

Оплатити покупку можна онлайн, карткою чи готівкою при отриманні. Також можна запланувати доставку на зручний для Вас час.

DameJidlo – замовлення з ресторанів або кафе. Має великий попит. Якщо нема настрою або часу готувати вечерю – можна замовити страви з улюбленого ресторану. Час доставки орієнтовно 30-60 хвилин, але може бути довше, залежно від “гарячих” годин.

Також у додатку можна замовити харчі, як і в Rohlik.

Wolt – виконує ту ж саму функцію, що й DameJidlo, відрізняється інтерфейсом.

Придбання речей (нових та б/в), побутової техніки

Alza – онлайн-магазин. Тут можна придбати побутову техніку, меблі, одяг, косметику, прикраси… Все, чого душа бажає. Щось на кшталт нашої “розетки” (rozetka.com.ua), але всі товари з одного великого магазину Alza. Покупки можуть бути надіслані додому, в поштомат AlzaBox, або ж у відділ магазину Alza, який найближче до Вас.

MALL.CZ – принцип роботи подібний Alza. Є речі для дому. меблі, техніка на будь-який смак. Можна порівняти ціни в обох онлайн-магазинах та обрати найвигідніший варіант для вашого бюджету.

Bazos.cz – маркетплейс, на якому можна придбати як нові, так і вживані речі, або їх продати. Можна знайти все – від генератора до коня. Процес купівлі-продажу здійснюється безпосередньо між учасниками.

Усі три ресурси доступні як у вигляді вебсайту, так і у вигляді мобільного додатку.

Квитки на поїзди, міжміські автобуси, літаки

Můj vlak – додаток від головного залізничного оператора Чехії для придбання квитків на потяг. Є також такі функції, як пошук маршрутів, табло залізничних станцій, шляхи прямування поїздів, зчіпка вагонів та багато іншого. Після оплати квитка він буде доступний у вигляді QR-коду, який треба показати контролеру в потязі.

FlixBus – доступні поїздки на комфортабельному зеленому автобусі до різних міст Європи. У додатку можна придбати квитки також і на потяг FlixTrain. Величезні знижки зі студентським квитком. Також у додатку є опція для тих, хто подорожує з велосипедом.

Kiwi.com – зручний додаток для придбання квитків на літак, бронювання житла та оренди авто.

Радимо прочитати:

Робота в Польщі для іноземців взагалі і зокрема для українців, останнім часом стала дуже популярним...

Нові правила узгодження відпуски та відсутності осіб, які отримують допомогу по безробіттю З 1 липня 2023 року...

Важные понятия для тех кто едет в Польшу. Объяснение что значат определенные сокращения для документов или...

Информация для беженцев из Украины в Чехию

Чимало громадян України запитують, що робити, якщо “я не маю права на тимчасовий захист у Чехії, але і не...